Sladí Váš prostor do kompletní škály barevných odstínů a povrchových úprav, čímž vytvoří exkluzivní a dynamický vzhled.

Sortiment Sapienstone vyhovuje různým vkusům, od ultramoderních až po klasické a tradiční. Výrobky jsou vhodné pro použití na kuchyňské desky a obklady, na podlahy, stěny, koupelnové desky, obklady krbů, fasády, a jiné.

Desky SapienStone® jsou vyrobeny z keramických jílů a minerálních barviv. Díky tomuto jedinečnému výrobnímu procesu se desky nemění vlivem tepla, světla ani chemických čisticích prostředků.

SapienStone® tvoří ze 40% recyklovaný materiál a výsledný výrobek je 100% recyklovatelný. Při výrobě ActiveCeramics na 1m2 vyprodukuje 33g emisí NOx. Tento objem emisí ActiveCeramics odstraní z ovzduší za 2 roky.

Z praktického hlediska představuje SapienStone® hygienický, nesavý povrch, který umožňuje přímý kontakt pracovní desky s potravinami.

Povrch SapienStone® je také přirozeně odolný vůči teplotním šokům, takže na pracovní plochu lze bezpečně položit horké hrnce a pánve.

Výběr desky je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při navrhování kuchyně a velkou investicí, která má trvat mnoho let. Proto se podívejte na naši nabídku, která je podrobena kontrolou kvality a léty inovací.

 

ActiveSurface – patentovaná příměs po vypálení keramiky zajistí, že má povrch unikátní vlastnosti v oblastech Antibacterial/Antiviral, Anti-Pollution, Self-Cleaning a Anti-Odour. Na rozdíl od nano nátěrů, které časem degradují a představují zdravotní riziko při vdechnutí (TiO2 - nanoforma a titanová běloba) jsou v ActiveSurface použity mikro částice (pro ochranu pracovníků při výrobě), které jsou následně při teplotě 640°C spojeny s keramikou. Nedochází tak k degradaci deklarovaných vlastností as tím spojené možné ohrožení zdraví.

VÍCE O SAPIENSTONE

 

 

NABÍDKA VZORU SAPIENSTONE

 

povrchy:

natural - prírodní,matný
silky - hedvábný, jemný
polished - vysoce lesklý