IDEÁLNÍ POVRCH PRO VAŠE REALIZACE

Neolith® je sintrovaný kámen.

Je to revoluční, mimořádně všestranný produkt, který je ideální pro všechny aplikace v domácnosti nebo mimo ni. Od kuchyňských a koupelnových desek po podlahy, stěny, nábytek a fasády.

Série KITCHEN LOUNGE by NEOLITH® vnímá svět kuchyní jako prostředí, ve kterém současně existuje design a funkčnost, jakož i elegance a trvanlivost, estetické detaily a technické vlastnosti.

NEOLITH® přináší život povrchu, který je extrémně odolný vůči poškrábání, vysokým teplotám, chemikáliím a UV záření. Kromě toho, že je odolný vůči skvrnám, má prakticky nulovou absorpci díky pórovitosti téměř 0%.

Díky své odolnosti vůči chemickým činidlům je ideálním povrchem pro obložení koupelen. Velký formát kamene pomáhá minimalizovat spáry pro hygieničtější povrch. Svou velikostí je NEOLITH® velkou výzvou pro interiérové designéry a architekty, kteří mohou nechat svou fantazii jít a vytvářet prostor s obklady od podlahy po strop a od stěny ke stěně s velmi malým počtem spár pro lepší estetiku a hygienu místnosti. NEOLITH® se stal ideální volbou pro různá koupelnová řešení jako jsou desky, umyvadla, podlahy a sprchové stěny. Toto neomezené použití nabízí uklidňující narážku na kontinuitu a rovnováhu, kde krása neohrožuje integritu produktu.

SKYLINE je fasádní řada NEOLITH®, která nabízí efektivnější řešení pro nejnáročnější architektonické projekty. Větrané fasády NEOLITH® SKYLINE poskytují nepřetržitou izolaci a blokují přímé sluneční záření pro značné úspory energie. Je odolný vůči změnám teploty a skvrnám. NEOLITH® je vyroben ze 100% přírodních surovin, díky nimž je odolný vůči UV záření. Díky mimořádným fyzikálním vlastnostem se NEOLITH® stal vynikajícím materiálem i pro venkovní použití i díky své lehkosti, která umožňuje snadnou instalaci.

Kromě toho nabízí velmi širokou škálu barev a povrchových úprav, které umožňují architektům potěšení z velkého množství estetické svobody.

VÍCE O NEOLITH

 

 

 

*Povrchy:

natural honed - hladká, jemná, bez lesku a zcela matná povrchová úprava

satin - naprosto matný povrch, vysoce odolný a ideální pro komerční aplikace

slate - povrchová úprava z břidlice, která je nyní k dispozici v Mar del Plata, vytváří iluzi vrstvy na povrchu

silk - matný povrch s tenkou vrstvou glazury, která poskytuje jemný lesk a je příjemná na dotek, povrchová úprava, která se velmi snadno čistí

polished - vysoce lesklý

ultrasoft - super jemný, ULTRASOFT textura s větším stupněm jemnosti, k dispozici v modelu Calacatta Luxe a na požádání v provedení Calacatta, Calacatta Gold a Estatuario

riverwashed - 3D reliéf