Mimořádně odolný sklo keramický kompozit.

Dekton je ultrakompaktní povrch, který se skládá z komplexní směsi surovin používaných pro výrobu nejnovějších trendů v oblasti skla a porcelánu a také křemenných povrchů nejvyšší kvality.
Dekton využívá exkluzivní technologii slinutých částic, špičkový proces, který představuje zrychlenou verzi metamorfózy, které podléhá přírodní kámen vystavený po tisíciletí vysokým teplotám a tlaku. Technologie spékaných částic spojuje skutečně inovativní postupy z nejpokročilejších technologických oborů.

Tato evoluce představuje technologický a průmyslový skok schopný generovat nový proces, revoluční materiál a špičkový produkt. Nabízí nekonečné možnosti designu pro vnější a vnitřní prostory.
Známkou odlišnosti jsou nulová pórovitost a nulové mikroskopické defekty, které způsobují slabá místa nebo pnutí. Dekton se skládá z 93% křemene a 20 raw (surových/ostatních) materiálů.
Dekton je dokonalý povrch pro kuchyňské desky: je vysoce odolný vůči skvrnám, poškrábání a horku a je dostupný v široké škále barev. Venkovní pracovní desky Dekton jsou odolné a trvanlivé.

Inovativní povrchy se mění na funkční a krásné pracovní desky, proto vsaďte na kvalitu a preciznost povrchu Dekton.

VÍCE O DEKTON