Kde se příroda setká s technologickými inovacemi. Snaha o krásu je součástí lidského genetického dědictví. Ve společnosti Florim se tento kreativní instinkt pojí s vášní a nejmodernější výrobní technologií při vytváření nového typu produktu. Projekt, který je nejen krásný, ale také morální, navržen tak, aby se lidé cítili pohodlně ve svém vlastním prostoru a s nízkým dopadem na životní prostředí.

Kámen FLORIM dává prostor maximální estetické všestrannosti. Kámen FLORIM s jedinečným smyslem pro detail vrací nový život materiálu, který je stejně krásný jako jemný. Kámen FLORIM se nebojí tepla, skvrn ani barevných změn a snadno se udržuje v tmavých i nejjemnějších odstínech barvy.

Značka specializující se na velké plochy pro realizaci kuchyňských a koupelnových desek a zařizovacích projektů. Kámen FLORIM nabízí velký rozměr, 162×324 cm, dostupný ve třech tloušťkách, 6, 12 a 20 mm, aby efektivně reagoval na požadavky na odolnost vůči namáhání a pevnosti. Široký sortiment barev a materiálových efektů, dostupných v různých površích, je přizpůsoben potřebám profesionálů v oblasti interiérového designu, přičemž kombinuje kreativní flexibilitu s vynikajícími technickými výkony a hodnotami vzhledu.

 

 

*povrchové úpravy

Glossy - vysoce lesklý

Matt-aged - matný, patinovaný

Matt-lithos - matný, reliéfní

Matt-brushed - matný, jemně drsný

Matt-slate - matný, jemně reliéfní

Matt-leather - matný, nehomogenní

Matt-silk - matný, jemný, hladký a hedvábný

Velvet-silk - matný, jemný, hladký a sametový

Velvet-leather - sametový, jemný, nehomogenní