Když se příroda setká s technologickými inovacemi.

Snaha o krásu je součástí lidského genetického dědictví. Ve společnosti Florim se tento kreativní instinkt spojuje s vášní a nejmodernější výrobní technologií při vytváření nového typu produktu. Projekt, který je nejen krásný, ale také morální, navržen tak, aby se lidé cítili pohodlně ve svém vlastním prostoru as nízkým dopadem na životní prostředí.

Kámen FLORIM dává prostor maximální estetické všestrannosti. S jedinečným smyslem pro detail vrací nový život materiálu, který je stejně krásný jako jemný. Kámen FLORIM se nebojí tepla, skvrn ani barevných změn a snadno se udržuje v tmavých i v nejjemnějších odstínech barvy.

Značka FLORIM se specializuje na velké plochy pro realizaci kuchyňských a koupelnových desek a zařizovacích projektů.

Kámen FLORIM nabízí velký rozměr, 162×324 cm, dostupný ve třech tloušťkách: 6, 12 a 20 mm, aby efektivně reagoval na požadavky odolnosti vůči namáhání a pevnosti. Široký sortiment barev a materiálových efektů, dostupných v různých površích, je přizpůsoben potřebám profesionálů v oblasti interiérového designu, přičemž kombinuje kreativní flexibilitu s vynikajícími technickými výkony a hodnotami vzhledu.

VÍCE O FLORIM

 

*povrchové úpravy

Glossy - vysoce lesklý

Matt-aged - matný, patinovaný

Matt-lithos - matný, reliéfní

Matt-brushed - matný, jemně drsný

Matt-slate - matný, jemně reliéfní

Matt-leather - matný, nehomogenní

Matt-silk - matný, jemný, hladký a hedvábný

Velvet-silk - matný, jemný, hladký a sametový

Velvet-leather - sametový, jemný, nehomogenní