Každý povrch je nepřetržitou připomínkou příběhů, vzpomínek, gest, setkání a inspirací, kterých se lze dotýkat, vidět a cítit.

Atlas Plan je značka Atlas Concorde, která se specializuje na vytváření velkorozměrných keramických desek.

Je odolný, kompaktní, neměnný, vzácný a všestranný materiál, který je čistý jako ty nejpravdivější, nejhlubší a nejautentičtější emoce.

Atlas Plan dokonale reprodukuje dokonalost a bohatost barev, textur, žilkování a světelných efektů mramoru, přírodního kamene a nejinovativnějších designérských materiálů, čímž vytváří jedinečné návrhy a atmosféru pro realizaci všech vnitřních a vnějších prostor.

Velkorozměrné desky Atlas Plan jsou ideální pro povrchy, které vyžadují maximální hygienu, pevnost a estetickou harmonii. Široká škála velikostí a tloušťek umožňuje použití povrchů Atlas Plan v obytných prostorách, jako je kuchyň, obývací pokoj, koupelna a ložnice, a v komerčních prostorách, jako jsou hotely, restaurace, kanceláře a obchody.

Velikost 1620 x 3240 mm není rektifikovaná, má jeden jediný vzor a je určena k vytváření zařizovacích prvků, jako jsou kuchyňské pracovní desky, zádové lišty, kuchyňské desky/integrovaná umyvadla, desky pultů, desky stolů a stolů, pulty a větrané fasády.
Rozměry 1200x2400 mm, 1200x2780 mm a 1600x3200 mm jsou upraveny a představují výrazné grafické rozdíly. Jsou vhodné pro použití jako obklady a dlažby, ale také pro vytváření zařizovacích prvků a provětrávaných fasád.

VÍCE O ATLAS PLAN

 

povrchy:

satin, matte - matný
silk - hedvábný, jemně lesklý
polished - vysoce lesklý
hammered - rýhovaný
flamed - 3D reliéf