REALIZUJEME ODVÁŽNÉ VIZE


 

CO DĚLÁME

Vyrábíme atypické produkty z umělého kamene Polyston, technického a přírodního kamene, velkoformátové keramiky, masivního dřeva a skla. Naší specializací jsou kuchyňské pracovní desky, integrované a lepené dřezy a kamenná umyvadla, ale vyrábíme také například barové, recepční a prodejní pulty, krby, parapety či designové stoly.

Společnost Polyston působí na středoevropském trhu přes 20 let - mnoho let zkušeností, moderní technologie, kontinuální vývoj a perfektní servis stojí za naším úspěchem. 

Spolupracujeme pouze s prověřenými mezinárodními dodavateli jako je Atlas Concorde, Neolith, Dekton, Inalco, Technistone, Quarella či Silestone. Skladem máme širokou škálu produktů, což nám zajišťuje flexibilitu a krátké dodací termíny, vždy ke spokojenosti klienta!

Kompletní servis a individuální přístup při každé zakázce je samozřejmostí, projekt naceníme, zaměříme, připravíme vizualizaci a technické řešení, vyrobíme, dopravíme a nainstalujeme. Právě tak zajístíme absolutní spokojenost každého zákazníka.


Výběr našich realizací Video našeho projektu

Když standard nestačí

Kvalita a originalita jsou pro nás prvořadé, proto se naše produkty vyznačují nadstandardním zpracováním kvalitních materiálů. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou kuchyňských pracovních desek a integrovaných dřezů. Jsme profesionálové v segmentu atypické výroby, díky které splníme i ty nejnáročnější individuální požadavky klientů. Krom privátních interiérů realizujeme také reprezentativní prostory pro banky, hotely, wellness, restaurace a bary. Díky materiálům s vysokým hygienickým standardem vyrábíme i zařízení do gastro provozů, laboratoří a ambulancí.

polyston verejne priestory

 

Výběr našich realizací Video gastro projektu

váš projekt

Zákazník Polyston se nespokojí se standardem, neslevujte ze svých požadavků a kontaktujte nás. Nabízíme komplexní servis, rozumné ceny, širokou škálu kvalitních materiálů a rychlé dodání. Máme dokonalá řešení pro každý projekt.

 

kontaktujte nás

  • logo-partner-hanak-nabytek.jpg
  • logo-partner-oresi-kuchyne.jpg
  • logo-partner-sykora-kuchyne.jpg
  • logo-siko-cz.png
  • logo-partner-dan-kuchen.jpg
  • logo-partner-domoss-kuchyne.jpg
  • logo-partner-klier-dental.jpg